Акриловий чи штучний камінь?

Почнемо…Штучний камінь – поняття загальне, оскільки позначає як матеріал для декорування зовнішніх стін, плиткового покриття так і матеріал для декорування інтер'єру всередині приміщення

 

Почнемо…Штучний камінь – поняття загальне, оскільки позначає як матеріал для декорування зовнішніх стін, плиткового покриття так і матеріал для декорування інтер'єру всередині приміщення;

А ось коли йдеться про говорять акриловому камені, мають на увазі матеріал, що безпосередньо є предметом праці для створення різних меблів: барних стійок, мийок, стільниць.

Також це консистенція з глини, акрилової смоли та частинок натурального каменю, а разом – це абсолютно гігієнічний матеріал, який служить сировиною для виробів зі штучного каменю.

Оскільки ключовою, а точніше сполучною речовиною тут є акрилова смола, то з'явилася друга назва, точніша, що відразу розставляє на свої місця всі нерозуміння – акриловий камінь.

А взагалі правильним буде використання терміна "штучний акриловий камінь", що більш точно характеризує матеріал, з яким ми працюємо.
Докладніше про склад акрилового каменю тут…

Склад штучного каменю

Хімічний склад:

1. AL(OH)3 (біла глина) 2/3 його складу.
2. Акрилова смола – метилметакрилат – сполучний елемент.
3. Харчові пігменти та мінеральні наповнювачі.

Нині все більшими темпами ринок України (і не лише) починає наповнюватися каменем китайського виробника. Ось уже чуюдя за властивостями цього каменю його впливу (негівному), навіть запаху в процесі обробки можна судити, що там є не тільки ці хімічні складові … А це дуже погано, адже те, що в ньому не можна аж ніяк охарактеризувати як позитивний момент .

Єдиний момент, який це все компенсує – ціна. Все ж таки будьте обережні і перед покупкою консультуйтеся. Ми не розголошуватимемо які торгові марки ми маємо на увазі, тут вибачте…

Це не стосується Сorian, Montelli, Staron – стабільно відмінні виробники акрилового каменю протягом усіх тих років, які ми використовуємо їх у своєму виробництві не дають навіть приводу думати про "поганий" хімічний склад.

Фізичні параметри:

1. Твердий.
2. Пластичний.
3. Непористий.
4. Термостійкий.
5. Не холодний на дотик, тому що приймає температуру навколишнього середовища.
6. Вологостійкий.

Універсальність штучного акрилового каменю
Характеристики акрилового каменю