Агломерат як складова штучного каменю

Кварцовий агломерат представляє собою матеріал, який видавлений під пресом. Складається така штука на дев’яносто шість відсотків з натурального і ретельно підібраної сировини. Використовують такі види натуральних компонентів як: крихта з мармуру, дрібно подрібнений граніт, пісок, протерте до мікроскопічних розмірів сировину з кремнію, товчене скло. Приправляють все це фарбами та виходить штучний кварцовий камінь.

Природно чим твердіше камінь, який використовується як наповнювач, тим твердіше на виході та агломерат, а як і наслідок кварцовий камінь. Також до складу агломерату входять смоли, які, як відомо, додають агломерату стійкості до різного роду агресивних середовищ, хімічній і фізичній дії. Також завдяки натуральним смолам кварцовий агломерат володіє колосальною міцністю в порівнянні з натуральними аналогами.

Зазвичай штучний кварцовий камінь виготовляють з жильного кварцу, його подрібнюють на борошно, промивають і сортують на осколки різного діаметру. Смола, яка, до речі, складається з поліефіру надає кварцового каменю потрібну еластичність на вигин, розтягування і стиснення.

Трохи про кварцовий камінь Silestone
Стільниці з кварцового каменю