Трохи про кварцовий камінь Silestone

Кварцовий агломерат Silestone® роблять в Іспанії на затишній фабриці Consentino. Цей камінь представляє широкий спектр виробів, наприклад: з нього роблять гарні стільниці, міцні підвіконня, феєричні ванні кімнати. Кварцовий агломерат Silestone® поставляється більш ніж в 50 країн земної кулі.

Переваги кварцовий камінь Silestone® має наступні:

Більшою мірою кварцовий камінь Silestone® складається з кварцу, а саме на 94%, що не дозволяє піддавати його впливу шкідливих мікроорганізмів, хімічного впливу, а також негативного впливу навколишнього середовища.

Silestone® налічує понад 14 колекцій з 60 кольорами та текстурами, в сумі виходить 840 варіацій, дуже непогано, чи не так?

Ноу хау Silestone® є те, що він покритий шаром антибактеріального срібла, що дуже ОК.

Silestone може похвалитися величезною кількістю міжнародних сертифікатів. Всі вони видані організаціями зі світовим авторитетом і підтверджують безпеку та екологічність матеріалу.

Висновки від Greenguard підтверджують, що в складі матеріалу немає речовин, які б зашкодили здоров’ю людини. Він дозволений до використання в закритих приміщеннях. Більш того, Silestone отримав окремий сертифікат на використання в школах.

Сертифікат «Hygiene tested», виданий організацією LGA QUALITEST GMBH, засвідчує, що продукція виготовляється з дотриманням усіх мікробіологічних нормативів і відповідає гігієнічним стандартам.

Пройшов Silestone і сертифікацію на безпеку при контакті з харчовими продуктами в NSF – організації, авторитет якої визнає навіть Всесвітній фонд охорони здоров’я.

Більш детально з продукцією Silestone® ви можете ознайомитися тут, або запитати у нашого консультанта в режимі онлайн.

Штучний кварцовий камінь
Агломерат як складова штучного каменю