Як знайти свій стиль

Чи знаєте Ви який стиль Вам найбільше підходить? Можливо, у Вас є слабкий натяк, але Ви дійсно хотіли б визначити свій стиль повніше. А може, у Вас є переваги за стилем, і Ви просто не знаєте їх?

Чи знаєте Ви який стиль Вам найбільше підходить? Можливо, у Вас є слабкий натяк, але Ви дійсно хотіли б визначити свій стиль повніше. А може, у Вас є переваги за стилем, і Ви просто не знаєте їх?

Ось простий спосіб це з'ясувати, просто перегляньте те, що у вас вже є, тому що ключ до Вашого реального стилю – скрізь!

1. Подивіться на меблі, які у Вас вже є. У Вас є щось, з чим Ви не можете розлучитися з такими меблями, як розхитаний стілець, стіл, що зжив себе, або тумбочка, яка не вписується в інтер'єр. Що змушує вас тримати ці речі? Що змусило вас купити це насамперед?

Запишіть причини, з яких вони купили.

2. Пройдіть навколо і подивіться, що у вас на стінах. Старі сімейні фотографії? Анотація плакатів мистецтва з музею? Килим, який Ви купили чи пошили?

Зміст, кольори та текстури багато говорять про те, що Вам дійсно подобається. Запишіть, що вони Вам пропонують.

3. Подивіться на останню покупку. Це те, що Ви зазвичай купуєте? Щось радикально відмінне від інших меблів, що може сказати Вам, що ви готові до зміни стилю?

Уважно подивіться на ці меблі, якщо вони відрізняються. Що Вам подобається у ній?

4. Коли Ви оглядаєте будинок, Ви можете сказати, що любите одну кімнату більше, ніж інші? Ви схильні витрачати більше часу, ніж в інших кімнатах?

Швидше за все, ця кімната оформлена в стилі, який Ви найбільше любите та заспокоює Вас. Подивіться ті елементи, які становлять цю кімнату, і чи можна повторити їх.

5. Ви помітили багато повторень певного кольору, форми чи текстури? Ви побачили багато об'єктів, які пов'язані?

Іноді ви можете створювати колекції насправді не знаючи, що ви робите це, і вони є ключем до того, про що ви дійсно дбаєте.
Що робити, якщо у Вас є багато колекцій і всі вони різні? Ви, як і раніше, бачите тему, яка проходить через них. Це можуть бути кольори або форми, або дещо тонше, як текстура, або настрій, що ці речі викликають.

6. Запишіть Ваш улюблений магазин. Не тільки той, де ви купуєте меблі, але де Ви купуєте інші речі, такі як одяг.

7. Зрештою, подумайте про те, куди Ви хотіли б піти, коли Ви подорожуєте. Що Ви хотіли б привезти звідти? Що якщо ви можете поїхати куди хочете? Куди ви поїдете? Що Ви там робитимете? Це може сказати багато що про те, що дійсно цікавить Вас і може допомогти Вам у складанні стилю для вашого будинку.

8. Перегляньте спеціалізовані журнали. Не надто довго зупинятися на чомусь, але вирвіть фотографії, які Вас зацікавили.

9. Перегляньте Ваші нотатки та перегляньте фотографії. І ось, що визначає Ваш реальний стиль.

Типи:

1. Ваш стиль є традиційним, якщо Ви надаєте перевагу темному дереву, і різьбленим деталям. Ви можете використовувати як тканини, такі як ситцеві, жаккард, так і скатертини.

2. Ваш стиль є сучасним, якщо ви віддаєте перевагу чистим лініям, а також ряд варіантів обробки. Шкіра та мікрофібра підходить Вам більше, ніж тканини.

3. Ваш стиль є адріатичним, якщо Ви любите натуральні волокна та морську тематику (черепашки, шпалери з морськими пейзажами).

4. Електичний стиль матиме елементи різних культур та епох. Домінуватимуть у ньому насичені кольори та текстури .

Догляд за акриловим каменем
Вічне підвіконня