Як створити затишок в кімнаті

Кожній людині після повернення з роботи напевно хочеться відпочити в комфортній домашній обстановці, тому облаштування інтер’єру свого будинку  приділяється багато уваги. Зрозуміло, що у всіх різні уподобання і смаки: комусь до душі аскетичне оздоблення, хтось любить яскравий декор, а деякі бажають бачити у своїх оселях спокійну колірну палітру. Сьогодні існує безліч варіантів оформлення приміщень, за допомогою яких цілком реально перетворити їх неймовірним чином. Вироби зі штучного каменю в інтер’єрі є одним з ефективних способів, за допомогою якого вдається внести затишок в будь-яку кімнату, зробити її унікальною і красивою.

Переваги матеріалу

Якщо ви хочете неординарно прикрасити житловий або офісний простір, меблі зі штучного каменю обов’язково допоможуть вам у цьому. Виконані з цього матеріалу конструкції відрізняються практичністю, оригінальним виконанням, незвичністю форм, кольорів і розмірів. З нього виготовляють різноманітні журнальні столики, книжкові полиці, стійки, стелажі, підвіконня, вази і багато інших елементів інтер’єру. Якими ж ще перевагами він володіє?

Штучний камінь прекрасно імітує натуральний аналог, має високу стійкість до впливу вологи, стирання, подряпин і протягом всього терміну експлуатації зберігає своє забарвлення. Він не боїться впливу забарвлених рідин, кислот і легко миється. На виробах з цього матеріалу не накопичуються мікроби, оскільки його поверхня гладка і на ній відсутні пори. Завдяки безшовному з’єднанню елементів з інженерного композиту створюють монолітні меблі, що відрізняється зручністю і привабливим зовнішнім виглядом. Його висока пластичність відкриває для дизайнерів величезне поле для фантазії, дозволяючи створювати меблі різної форми.

Кварцовий камінь Аtem широко використовується для внутрішнього оздоблення приміщень. Цей модний матеріал поряд з унікальними характеристиками відрізняється естетичністю і є втіленням передових технологій. Він на 93% складається з природного кварцу, містить 2% барвників і 5% поліефірних смол. Камінь Atem має дуже низький відсоток поглинання вологи, тому успішно застосовується в приміщеннях, що контактують з водою. Універсальність, різноманітність кольорів і відмінні експлуатаційні властивості матеріалу забезпечують йому зростаючу популярність при обробці ванних, виготовленні кухонних стільниць, офісних столів, сходів і т.д.

Вироби зі штучного каменю Коріан зараз також користуються величезним попитом при облаштуванні житлових і комерційних приміщень. Цей функціональний матеріал виробляється з натуральних мінералів з додаванням акрилової смоли, що надає йому гладку з відсутністю пор поверхню. Він має високу міцність і пластичністю, що дозволяє надавати виробам будь-які конфігурації. Коріан чудово комбінується з деревом, керамікою, склом, нержавіючою сталлю і іншими матеріалами.

Меблі зі штучного каменю прослужить довгі роки своїм господарям без втрати своєї привабливості. Якщо ви прагнете придати вишуканості, затишку і краси інтер’єру свого житла за допомогою меблів зі штучного каменю, замовляйте їх в компанії «ДНД Груп». Наші майстри оперативно і якісно виготовлять для вас чудові вироби з цього сучасного матеріалу будь-якої складності з урахуванням всіх ваших побажань.

Штучний камінь і натуральний: що краще?
Встановлення нової сільниці – як це робиться?