Як чистити робочу поверхню кухонного столу?

Акриловий камінь CORIAN, STARON, HI-MACS, зрозуміло, не є поверхнею, що самоочищається, як Вам могли розповідати, але, проте, доглядати за поверхнею каменю дуже легко.

Акриловий камінь CORIAN, STARON, HI-MACS, зрозуміло, не є поверхнею, що самоочищається, як Вам могли розповідати, але, проте, доглядати за поверхнею каменю дуже легко.


Оскільки акриловий камінь є водонепроникною поверхнею, найкращий спосіб усунути рідину, що пролилася – просто витерти її. Для цього використовуйте засіб для чищення на основі аміаку, спеціальний засіб для чищення монолітних поверхонь або звичайний засіб для чищення. Щоб усунути масляні або жирні плями з поверхні, витріть кухонну раковину або робочу поверхню як зазвичай вологою ганчіркою з засобом для чищення, добре протріть поверхню, а потім ретельно зітріть засіб для чищення. Або розпорошіть засіб для чищення на основі аміаку на поверхню і залиште його на кілька хвилин, щоб воно подіяло, витріть поверхню вологою, а потім сухою ганчіркою. При стійких масляних або жирних забрудненнях використовуйте чистий порошок, що щадить. Розпорошіть його на вологу забруднену поверхню і залиште на кілька хвилин, щоб засіб подіяло. Потім круговими рухами витріть поверхню губкою або ганчіркою з м'якої тканини, повністю зітріть засіб для чищення і висушіть поверхню.

Один або два рази на тиждень мийте кухонну раковину ґрунтовно, так вона довше збереже свій первісний вигляд. За допомогою засобу для чищення на основі аміаку видаліть з раковини всі залишки масла і жиру, які потрапили туди в процесі приготування їжі. Налийте в раковину теплої (але не киплячої) води. Додайте у воду 1-2 чайні ложки (5-10 мл) звичайного господарського відбілювача. Залишіть цей розчин у раковині на кілька годин або всю ніч. Немає необхідності додавати у воду більше відбілювача, ніж було зазначено вище. На ранок раковина буде вже чистою, і все це без особливих зусиль.

Помічник у ремонті
Як застосовувати акрилову смолу