Вибір душового піддону

Сьогодні при облаштуванні ванної кімнати найчастіше встановлюють душові кабіни, невід’ємним елементом яких є піддон. Він відрізняється різноманітністю розмірів і конфігурацій, виготовляється зі сталі, акрилу, натурального каменю, штучного кварцу, кераміки, дерева, скла і чавуну.

Який матеріал краще для душового піддону?

  • Сталь

Металеві моделі можуть бути тонкостінними і товстостінними. Конструкції з тонкими стінами завтовшки до 1,5 мм і створюють багато шуму від води, що ллється, тому виробники обробляють їх дно поліуретаном або оснащують його прогумованими прокладками. Товщина сталі в товстостінних піддонах становить понад 3,5 мм.

  • Чавун

Вироби з чавуну відрізняються великою вагою, тому незручні в транспортуванні і монтажі. Вони повільно нагріваються і служать дуже довго, але мають нестійкий до пошкоджень емалеве покриття, яке швидко набуває непрезентабельний вигляд.

  • Кераміка

Піддони з кераміки стійкі і масивні, але дуже крихкі. Вони не підлягають реставрації і повинні встановлюватися тільки на ідеально рівну поверхню.

  • Акрил

Душовий піддон з акрилу мало важить, має привабливий дизайн і прийнятну ціну. Однак з метою збереження зовнішнього вигляду протягом довгого часу на нього не можна впускати важкі предмети, які можуть призвести до утворення тріщин, сколів або пробоїн. Залатати дрібні подряпини на акрилових поверхнях не складе труднощів, а ліквідація більш серйозних ушкоджень здійснюється за допомогою ремонтного комплекту. Навантаження на акриловий піддон не повинно перевищувати 130 кг. Для запобігання деформації його армують, використовують поліуретанову опору або металевий каркас.

  • Натуральний камінь

Матеріалом для виробництва душових моделей з натурального каменю служить мармур, травертин і граніт. Вони відмінно зберігають тепло, міцні, довговічні. Виконані із природних матеріалів піддони дуже масивні, встановлюються на рівну поверхню, відрізняються високою вартістю, яка повністю виправдовується їх естетичними якостями, комфортом і благородним видом.

  • Штучний камінь

Душовий піддон зі штучного кварцу прикрасить будь-яку ванну. Крім чудового дизайну він відрізняється міцністю, високою стійкістю до дії хімічних речовин, механічних пошкоджень, а також володіє прекрасними звукопоглинальними характеристиками. Колірна гамма виробів зі штучного агломерату дуже широка, що дозволяє створювати дизайнерам повністю унікальні вироби.

  • Скло

Скляні моделі витончені і елегантні. Вони надають стиль приміщенню, обробляються спеціальним складом від ковзання і подряпин, але ціна на їх досить висока.

  • Дерево

Піддони з дерева відрізняються унікальністю, виготовляються з модрини або дуба. Деревину обробляють парою під високим тиском.

Купити за демократичною вартості піддон для душа штучний камінь або моделі, виконані з інших матеріалів сьогодні цілком доступно, не покидаючи свого будинку.

Технологія виробництва мийок із штучного каменю: специфіка компанії «ДНД-груп»
Штучний камінь і натуральний: що краще?