Ванні з акрилового каменю HI-MACS


За допомогою сучасних технологій можна використовувати акриловий камінь LG HI-MACS у дизайні ванних кімнат. Штучний акриловий камінь є унікальним композитним матеріалом, який складається на 70% з мінерального каменю, 25% акрилової смоли і 5% органічних пігментів. У результаті виходить унікальний матеріал, який підходить для ванн, раковин та стільниць.

За допомогою сучасних технологій можна використовувати акриловий камінь LG HI-MACS у дизайні ванних кімнат. Штучний акриловий камінь є унікальним композитним матеріалом, який складається на 70% з мінерального каменю, 25% акрилової смоли і 5% органічних пігментів. У результаті виходить унікальний матеріал, який підходить для ванн, раковин та стільниць.Завдяки технології безшовного з'єднання, цей однорідний не пористий камінь легко перетворити на будь-яку форму, яку можна лише уявити. Крім того, цей абсолютно новий склад, на відміну від порцеляни, теплий на дотик, він внесе у Вашу ванну затишок і комфорт.

Продукція Hi-Macs виробляється як у листах (попередньо відшліфованих з двох сторін), так і в готовому вигляді (чаші умивальників, душові піддони, ванни та багато іншого). А палітра кольорів налічує понад 80 чудових відтінків, які при бажанні можна комбінувати.

Corian у Філадельфії
Ще одна думка про акриловий камінь