Сучасні тенденції у меблях

Найчастіше в наших будинках з часом накопичується все більше і більше різноманітних речей, які поступово захаращують житло та зменшують життєвий простір. У подібній ситуації неоціненну допомогу може надати правильне розміщення та планування меблів. У багатьох сучасних квартирах більшу частину простору займають корпусні меблі, які не заповнюють простір на 100% і розташовуються, як правило, на найвидніших місцях. Найчастіше це призводить до просторового та візуального захаращення території.

Найважливіший плюс модульних меблів полягає в тому, що будь-де квартири за вашим бажанням за допомогою необхідних модулів можна зібрати гарнітур для різних кімнат, таких як дитяча, кабінет, спальня та інших. Існує величезна кількість модулів, різних за розмірами та за призначенням (модулі – полиці, комоди, ліжка, тумбочки, різні столи та стільці тощо). Можливо безліч варіантів розташування модульних меблів. Для невеликих квартир можливість купити модульні меблі можуть стати ідеальним варіантом для економії простору.

Відмінність вбудованих меблів від модульних полягає в тому, що шафи-купе не мають корпусу. Будь-які поверхні відразу кріпляться до підлоги, стелі та стін. Усі їхні форми та розміри точно підходять до тих місць, де вони поставлені. Вбудовані меблі допоможе приховати різні перекриття, невдале планування, нерівності стін та стелі.

Внутрішній простір шаф-купе планується з урахуванням ваших бажань та потреб. У них можна розмістити різні висувні полиці та ящики, а також спеціалізовані секції для зберігання, кошики для білизни та багато іншого.

У разі правильного застосування вбудованих меблів у вашій квартирі з'явиться більше вільного простору та чистого повітря.

Будь-який меблевий магазин готовий запропонувати величезний вибір будь-яких кольорів та видів панелей, а також окантовок, стекол та дзеркал. Завдяки такому вибору, можна з легкістю створити не тільки красиву, комфортну, але й унікальну атмосферу у вашій квартирі.

Corian як матеріал для дизайну інтер’єрів фільму TRON
Меблева мода