Спальна кімната

Саме спальна кімната найчастіше є тим місцем, де можна відпочивати від щоденної метушні, залишатися наодинці з собою і мріяти, спати та бачити чудові сни. Декор, колірна гама, меблі та освітлення будуть впливати на ваш відпочинок та настрій, тому необхідно з усією серйозністю підійти до облаштування спальні.

Саме спальна кімната найчастіше є тим місцем, де можна відпочивати від щоденної метушні, залишатися наодинці з собою і мріяти, спати та бачити чудові сни. Декор, кольорова гама, меблі та освітлення будуть впливати на ваш відпочинок та настрій, тому необхідно з усією серйозністю підійти до облаштування спальні.

Для оформлення спальної кімнати дизайнери рекомендують світлі тони та натуральні матеріали. Звичайно, кожен вибирає кольори за своїм смаком, проте для створення приємної спокійної атмосфери краще віддати перевагу матовим відтінкам, що умиротворюють, без зайвого блиску. Також світлі тони візуально збільшують простір.

Ліжко, безсумнівно, найважливіший атрибут будь-якої спальної кімнати, тому воно обов'язково має бути якісним та зручним. Перед тим як піти в меблевий магазин, потрібно вирішити, де саме розташовуватиметься ліжко. Якщо спальня призначена для однієї людини, ліжко можна розташувати боком до стіни, якщо ж двоспальне ліжко, краще поставити її так, щоб можна було підійти до неї з двох сторін. Матрац повинен бути в міру пружним і м'яким. Загалом слід вибирати ліжко виходячи із загального інтер'єру спальні.

У спальні не повинно бути дуже багато меблів. Якщо ви збираєтеся купити меблі для спальні, варто віддати перевагу ідеальному варіанту: ліжко, тумбочки, шафа, туалетний столик. За бажання можна перетворити спальню на місце не тільки для сну, але і для повноцінного відпочинку. Для цього прийнятно розташувати там журнальний столик, бар, невелику книжкову шафу, кілька затишних крісел. При виборі гарнітура для спальної кімнати, уникайте гострих кутів і різких ліній, зупиніть вибір на меблях із плавними, напівкруглими та овальними формами.

Важливим моментом є освітлення спальні. Воно має бути не яскравим, а рівним, м'яким та розслаблюючим. Прекрасно підійдуть для цієї мети безліч вмонтованих у стелю лампочок або мініатюрні люстри з плафонами із матового скла. Світильники з непрозорими абажурами, торшери та витончені бра традиційно розташовують біля ліжка.

Меблева мода
Поговоримо про якість корпусних меблів