Штучний камінь – думки дизайнера

Хороша господиня гідно оцінить кухню, де все продумано до дрібниць. Адже важлива не лише наявність сучасної техніки.


Хороша господиня гідно оцінить кухню, де все продумано до дрібниць. Адже важлива не лише наявність сучасної техніки.

В епоху інтенсивного ритму життя домогосподарки все більшу перевагу віддають кухням, де можна швидко і просто підтримувати порядок, щоб більше часу залишалося на приготування їжі, на спілкування і на відпочинок. Штучний акриловий камінь якнайкраще відповідає сучасним вимогам. Стільниці зі штучного каменю та красиві та міцні. На них, на відміну від дерева та пластику, не залишаються сліди від ножа чи гарячої каструлі. Якщо ж ви віддасте перевагу штучному каменю при виготовленні барної стійки, то у вашій квартирі з'явиться міцний, зносостійкий, оригінальний та красивий елемент столових меблів. А якщо для оздоблення стін ви використовуєте кам'яні панелі, то ординарною вашу кухню назвати вже не можна буде. Неважливо, гармонують вони або контрастують з меблями, підвіконнями та підлогою.

Якщо ви – романтична натура і вирішили, що тепло і затишок у вашій вітальні стандартної до варті повинен створювати камін, то без обробки «під камінь» тут не обійтися ніяк. Камін із штучного каменю з електричною «начинкою» легше як мінімум у 1.5 – 2 рази, що дуже важливо для перекриттів у багатоповерхових будинках. Гарне обрамлення, що імітує мармур, рваний камінь або стару цегляну кладку, легко впишеться в оздоблення вашої вітальні. Тим більше, що ви не будете обмежені при виборі кольору, а ціни вас приємно здивують.

А у великих приміщеннях оздоблення каменем виглядатиме більш ніж розкішно. Декоративні колони або пілястри зі штучного каменю все частіше оздоблюють просторі холи сучасних будинків. Разом з ними оригінальні вставки під мармур чи цегляну кладку стають частиною оздоблення стін. Продумана ідея, добре підібрані матеріали та якісна робота – ось основні складові унікального, неповторного та незабутнього інтер'єру.

В інших приміщеннях вашого будинку штучний акриловий камінь може виглядати органічно. Підвіконня зі штучного каменю оригінальної форми, журнальні та шахові столики, обрамлення для дзеркал та фотографій, та й просто декоративні прикраси з різних видів цього матеріалу надають оселі особливу неповторність та чарівність.

Тепер ви самі переконалися, що штучний акриловий камінь широко використовується при різних видах обробки всередині приміщень. Будь-який колір, форма, фактура дають можливість реалізуватися найсміливішій фантазії дизайнера. У той самий час реальне співвідношення ціни і якості роблять цей матеріал доступним широкого кола споживачів.

Акриловий камінь в інтер’єрі ванної кімнати
Декоративне оздоблення стін акриловим каменем