Штучний камінь для медичних закладів

Найголовніша умова для медичних закладів (клініки, лікарні, поліклініки, санаторії, аптеки тощо) — це дотримання стабільної стерильності та гігієни, які потрібні для підтримки підвищеної чистоти в приміщеннях. Для таких цілей саме штучний камінь найкраще підходить при обробці медичних приміщень та виготовленні медичного обладнання.

Найголовніша умова для медичних закладів (клініки, лікарні, поліклініки, санаторії, аптеки тощо) – це дотримання стабільної стерильності та гігієни, які необхідні для підтримки підвищеної чистоти у приміщеннях. Для таких цілей саме штучний камінь найкраще підходить при обробці медичних приміщень та виготовленні медичного обладнання.

Штучний камінь:

  • екологічно чистий та не пористий матеріал;
  • не має радіаційного фону і не схильний до гниття;
  • не вбирає бруд, воду та запахи;
  • не виділяє шкідливих речовин;
  • не створює умов для утворення бактерій та мікробів.

Все вище написане підтверджено Російським гігієнічним сертифікатом. Штучний камінь рекомендований Міністерством Охорони Здоров'я для використання в медичних установах як матеріал, що відповідає всім нормам і вимогам, прийнятим на території Російської Федерації.

Штучний камінь завдяки своєму складу не горючий, стійкий до зносу, фізичному та хімічному впливу, включаючи кислоти та луги. Поверхні зі штучного каменю легко піддаються миття та чищення із застосуванням побутових та спеціалізованих хімічних засобів. Маючи такі характеристики, штучний камінь охоче застосовують не лише при оздобленні інтер'єрів медичних закладів, а й при виготовленні обладнання для лабораторій, рентгенівських та процедурних кабінетів, приймальних лікарів та місць загального користування в медичних закладах, і навіть в операційних та пологових приміщеннях.

Великий вибір колірних рішень та текстури штучного каменю у поєднанні з різноманіттям форм, які дозволяють створювати технологію термоформінгу та метод безшовного з'єднання матеріалу, допоможуть у створенні комфорту та зручної обстановки як для хворих та відвідувачів медичних закладів, так і для самих працівників.

Якщо Ви вибрали штучний камінь для обробки медичних закладів та виготовлення медичного обладнання, то найкращого оздоблювального матеріалу з універсальним набором властивостей для застосування з цією метою сьогодні просто неможливо знайти.


Чи коштує стільниця тих грошей, що за неї просять?
Кухня: акрил чи пластик?