Шафи-купе: види

Найпопулярнішими видами в сучасних меблів є шафи-купе. Їх можна встановлювати де завгодно: у дитячій, у спальні, у вітальні, у передпокої.

Найпопулярнішими видами в сучасних меблів є шафи-купе. Їх можна встановлювати де завгодно: у дитячій, у спальні, у вітальні, у передпокої.


Шафи купе можна не лише встановлювати, а й вбудовувати у будь-який вільний простір. Вони бувають як прямі, і кутові. За внутрішнім дизайном шафи-купе теж сильно відрізняються. У них завжди є численні полички, висувні ящики, вішала та штанги у найзручнішому для клієнта поєднанні. Тому в шафі-купе відмінно поміститься весь одяг з передпокою, а також взуття та аксесуари. А шафи-купе для бібліотеки дозволять легко знайти будь-яку книгу чи журнал. Ці шафи купе не тільки зручні, а й корисні. Вони надовго збережуть вашу літературу від пилу та водяної пари.

Сьогодні шафи необхідні в кожній квартирі, будинку, офісі або котеджі. Виділяють такі типи шаф:

– вбудовані
– корпусні
– кутові

Вбудована шафа-купе встановлюється з урахуванням того, що каркасом шафи є стіни, стеля і підлога кімнати (тобто переважна кількість несучих деталей шафи кріпляться безпосередньо до них). Перевагою таких шаф-купе є його стійкість, міцність та економія коштів. Вбудовані шафи встановлюють після настилання підлог у приміщенні, виконання штукатурних та санітарно-технічних робіт. У шафах після встановлення їх на місце монтують полиці чи штанги для суконь.

Вбудована шафа-купе здатна не тільки перекрити нішу гарними дверима, але й вдало вписатися в інтер'єр будь-якого приміщення як стінка з різноманітними елементами наповнення. Вбудована шафа-купе «вбудовується» в приміщення раз і назавжди, тобто переїзд шафи-купе в новий будинок не завжди можливий без додаткової роботи.

Корпусна шафа-купе-це окрема шафа, яка відрізняється від вбудованого, своєю мобільністю. Корпусна шафа-купе по максимуму заповнює об'єм, виділений для нього. Але майже завжди між дахом шафи-купе та стелею кімнати, а також між стінками шафи та кімнати залишаються невеликі зазори – ідеально рівних стін та стель у будинках, на жаль, не буває. Але, на відміну від серійних зразків меблів, шафа-купе, виконана на замовлення, максимально відповідає габаритам відведеного для нього простору.

Кутові шафи-купе найчастіше встановлюються в коридорах, передпокоях. Його перевага полягає в тому, що включає в себе «плюси» вбудованої та корпусної шафи-купе.

Акрилові ванни, за і проти
Підвіконня