Samsung Radianz в Україні.

Широко відома у світі південнокорейська корпорація Samsung у новому столітті почала спеціалізуватися, а сьогодні вже успішно розвивається у новій для споживчого ринку області – випуску універсальних кварцових поверхонь зі сплаву природного матеріалу (95% кварцу) та незначної кількості високоякісних полімерів та пігментів (5%). Новинка отримала назву кварцовий камінь SAMSUNG RADIANZ. Широко відома у світі південнокорейська корпорація Samsung у новому столітті почала спеціалізуватися, а сьогодні вже успішно розвивається у новій для споживчого ринку області – випуску універсальних кварцових поверхонь зі сплаву природного матеріалу (95% кварцу) та незначної кількості високоякісних полімерів та пігментів (5%). Новинка отримала назву кварцовий камінь SAMSUNG RADIANZ.

Кварцовий камінь Samsung Radianz на 95% складається з кварцу – одного з найтвердіших і красивих мінералів, що зустрічаються в природі, і на 5% – з високоякісних поліефірних смол (зв'язуючий елемент) і пігментів (колір), що дає чудові техніко-експлуатаційні, Декоративні властивості продукту.

Вхідний до складу кварц, надає йому виняткову твердість, міцність і довговічність. вимагає полірування та особливого догляду, що надає кінцевому продукту відмінні експлуатаційні і, як наслідок, дуже високі споживчі властивості.

Інструкція по роботі з акриловим каменем Staron
Оточи себе красою!