Підвіконня із штучного каменю

Що таке підвіконня?

Підвіконня є елементом вікна, переважно пластикового. Також використовую підвіконня окремо, якби у вигляді стільниць. Крім декоративної функції, підвіконня також виконують найважливішу роль в терморегуляції приміщення. Наприклад повітряна подушка підвіконня запобігає потраплянню холодного повітря в приміщення. Зовнішнє підвіконня, або як його ще називають відлив допомагає відведенню вологих крапельз відкосів, вони просто стікають вниз.

Які підвіконня найбільш практичні?

До найбільш практичних підвіконь відносять підвіконня зі штучного каменю. Зокрема це акрилові підвіконня і кварцові підвіконня. Акрилові підвіконня витримують згубний вплив сонця, хімічні впливи, механічні дії. Кварцові підвіконня неможливо відрізнити від підвіконь з натурального каменю. Вони так само тверді, але крихкі. Зате більше протистоять механічним пошкодженням ніж акрилові підвіконня.

Що не варто розглядати в якості підвіконь?

Не варто розглядати натуральний камінь. По-перше, він може бути радіоактивним (особливо з огляду на радіологічну обстановку в Україні). По друге він шалено важкий і дуже дорогий. Відновити таке підвіконня неможливо в разі якщо відколовся шматок або він розлетівся на частини.

Стільниці
Реалізований черговий проєкт з акрилового каменю