Кварцовий камінь в інтер’єрі ванної

У ванній кімнаті ми не тільки приймаємо гігієнічні процедури, але і розслабляємося після насиченого подіями робочого дня. Нарівні з пінистою, пахучою ароматами теплою ванною, комфортна і красива обстановка також сприяє релаксації та спокійному відпочинку, отже оформленню цього важливого приміщення завжди приділяється особлива увага. Сантехнічне обладнання разом з облицюванням стін і покриттям підлоги в даній кімнаті мають величезне значення, тому при їх виборі віддають перевагу якісним, надійним і міцним матеріалам відомих виробників, серед яких кварцовий камінь займає гідне місце.

Кварцовий агломерат сьогодні є чудовою альтернативою кахельній плитці та натуральному каменю і чудово поєднується з іншими матеріалами. Завдяки особливій технології виготовлення на ньому відсутні мікроскопічні пори, не з’являється цвіль і грибок, що дуже важливо для приміщень з підвищеною вологістю. Розкішний зовнішній вигляд кварцу і різноманітна колірна гамма дозволяють створювати інтер’єри на будь-який каприз. Його гладка блискуча поверхня легко очищається від забруднень і надає приміщенню сяючий вигляд.

Кварцова плитка для стін

Являє собою ефективне рішення для облицювання вертикальних поверхонь. Різноманітність форм, кольорів і текстур цього матеріалу дозволяє вибрати її, виходячи з власних запитів і уподобань. Плитка з кварцу стильно виглядає, додає приміщенню привабливий вигляд, відрізняється міцністю і тривалим терміном експлуатації. Серед її достоїнств також варто виділити високу екологічність і природну теплоту, непритаманну холодній керамічній плитці. Крім цього, матеріал не підтримує горіння, а його особливістю є чудова стійкість до ударів і термостабільність. Плитка стійка до подряпин і проста в догляді, а для її миття можуть використовуватися засоби з вмістом кислот, лугів і абразивних частинок.

Стільниці

Кварцова стільниця з литим умивальником наповнить інтер’єр ванної кімнати гармонією і створить в ньому неповторну атмосферу. Різноманітність однотонних або з імітацією дерева, мармура та інших натуральних матеріалів текстур, а також широкий діапазон кольорів дає можливість реалізувати найкреативніші дизайнерські задумки та задовольнити смаки найбільш вимогливих замовників. Поверхня чудово доповнить приміщення, виконане в сучасному або класичному стилі, не вимагає для догляду особливих дорогих засобів. Завдяки відсутності пор на поверхнях з кварцу не залишаються сліди від пролитих рідин. Доступна вартість стільниць з кварцу разом з їх чудовими експлуатаційними характеристиками забезпечують на них великий купівельний попит.

Душові піддони

Піддон для душа з кварцового агломерату є ідеальним рішенням для приміщень з підвищеною вологістю, оскільки відрізняється практичністю, бездоганним зовнішнім виглядом, широким вибором кольорів і не вибагливістю в обслуговуванні. Вони безшовні, можуть мати будь-яку конфігурацію, прямолінійний або фігурний злив. Кварцові піддони мають абсолютно не ковзаючу поверхню, повністю екологічні, зносостійкі, швидко прогріваються, тривалий час утримують температуру, не схильні до дії сильнодіючих миючих засобів і чудово вписуються в будь-який дизайн ванної кімнати.

Матеріали для виробництва стільниць у ванну кімнату
Ремонт та обслуговування акрилової стільниці