Футуристична ванна

Футуристична ванна кімната , або "стиль майбутнього", інтер'єр ванної кімнати в стилі футуризм. Футуризм як явище, зокрема й у дизайні, з'явився на початку ХХ століття. Головним у футуризмі виявився дизайн, а точніше форма, що диктується швидкістю змін та ритмом життя. Основні передумови для його появи — технічний прогрес і ритм життя, що все прискорюється.

ванна футуризм ALPHA Jacuzzi

Ванна футуризм, або стиль майбутнього, інтер'єр ванної кімнати в стилі футуризм. Футуризм як явище, зокрема й у дизайні, з'явився на початку ХХ століття. Головним у футуризмі виявився дизайн, а точніше форма, що диктується швидкістю змін та ритмом життя. Основні передумови для його появи — технічний прогрес і ритм життя, що все прискорюється.

Дизайн ванної кімнати в стилі футуризм заперечення традицій декору стилю бароко, і використання основ і техніки урбанізму. Ванна футуризм – це не в жодному разі не кіч. Ванна кімната в стилі футуризм – це шок та епатаж, роздолля для дизайнерів.

меблі для ванної у стилі футуризм – модель Colypso бренд BMT

 

Ванна у стилі футуризм дозволяє розкрити дизайнерам свій талант у повній мірі. У ньому немає обмежень чи жорстких правил. Потрібно дотримуватися лише одного правила – новизна ідей та нова функціональність.

Ванна в стилі футуризм – це для сміливих, навіть ризикових людей, так як це не завжди відповідає уявленню більшості про затишок, чому відповідає дизайнерська сантехніка.

ванна футуризм ALPHA Jacuzzi


Для інтер'єру ванної в стилі футуризм немає авторитетів. Чим оригінальнішим та епатажнішим буде дизайн, тим краще. І треба сказати, що компаній, що виробляють сантехніку та меблі для ванної в стилі футуризм не так багато. Точніше сказати мало. І зразки такої сантехніки представлені у нашому каталозі. У цьому огляді ми наводимо фотографії та посилання на них.

душовий піддон Карім Рашид спеціально для компанії CIELO

60-ті роки минулого століття характеризувалися безмежною вірою у могутність нових матеріалів. Зразком для наслідування стала космонавтика і все, що з нею пов'язано.

Ванна футуризм нагадує космічний корабель, форми сантехніки і меблі для ванної в стилі футуризм мають обтічні, «органічні» форми, а самі меблі мобільні. В інтер'єрі активно використовуються нові матеріали, такі як

унітаз + раковина W+W Roca мають явні футуристичні мотиви – багатофункціональність

У освітленні ванної кімнати використовуються світлодіодні світильники та енергозберігаючі лампи. Особливий шик – коли світло йде як би нізвідки, як у фільмі «

душова кабіна футуризм

ванна футуризм Ocean Hafa

раковина для ванної в стилі футуризм

Використання кварцового каменю
Дизайн Corian від студії Morris Sato