Екологічність штучного каменю

Є багато способів надати інтер'єру свого житла ту ексклюзивну неординарність стилю, про яку мріє більшість сучасних власників будинків та квартир. Одним із найвигідніших, з естетичної точки зору, варіантів є штучний камінь — якісний і практичний матеріал, який застосовується сьогодні в обробці меблів будь-якого типу. У чому полягає переваги такого рішення, порівняно з іншими, більш традиційними дизайнерськими ідеями?

Є багато способів надати інтер'єру свого житла ту ексклюзивну неординарність стилю, про яку мріє більшість сучасних власників будинків та квартир. Одним із найвигідніших, з естетичної точки зору, варіантів є штучний камінь — якісний і практичний матеріал, що застосовується сьогодні в обробці меблів будь-якого типу. У чому полягає переваги такого рішення, порівняно з іншими, більш традиційними дизайнерськими ідеями?

Штучний камінь — це композитна структура, яка гармонійно поєднує останні технологічні новації і природну фактурність. Складова обробного каменю синтезована із застосуванням таких компонентів, як акрилова смола, високостабільні пластифікатори та різні мінеральні добавки. Слід сказати, що каменю штучного походження притаманна екологічна чистота, а це дуже важливо!

У наші дні саме на екологічність звертають увагу споживачі, підбираючи той чи інший матеріал. Всі компоненти штучного каменю мають бездоганну екологічну чистоту, що неодноразово підтверджено численними дослідженнями, що проводяться в різний час у різних країнах. Використання цього матеріалу при виготовленні меблів або оздобленні приміщень не може завдати шкоди здоров'ю людей.

Якби залишалися хоч якось сумніви в екологічній чистоті штучного каменю, навряд чи органами Росспоживнагляду матеріал був би допущений для використання у дитячих дошкільних закладах, у загальноосвітніх школах, у поліклініках та медичних центрах. Також широко штучний камінь застосовують і інших країнах, оскільки міжнародні сертифікати підтверджують його екологічність.

Сьогодні відомі різні матеріали штучного походження, більшість виробників, що спеціалізуються на випуску меблів та оздоблювальних матеріалів, активно застосовують штучний камінь hanex, який виробляється відомою корейською компанією Hanwha. Продукція цього концерну користується заслуженою популярністю у всьому світі. Це численними якісними характеристиками ханекса, які залучають споживачів.

Штучний камінь не має часу і, отже, має підвищену стійкість проти вогкості, він не вбирає запахи і не піддається впливу шкідливих мікроорганізмів. Hanex просто ідеально створений для використання на кухнях та у ванних кімнатах, при оздобленні службових приміщень у громадських будівлях та у місцях загального користування. Не менш важливими особливостями штучного каменю є його оптимальні характеристики міцності.

За міцністю цей інноваційний матеріал перевершує натуральний мармур, він практично не зазнає дрібних пошкоджень, протистоїть сколам та подряпинам, не «каламутніє». Варто зазначити, що ханекс відрізняється високою естетичністю та винятковою якістю виготовлення. У сьогоднішньому асортименті налічується більше сотні різних кольорів та відтінків, що дозволяє споживачам підбирати потрібний колір виробів.

За допомогою штучного каменю створюються унікальні композиції, що надають меблям справжню неповторну ексклюзивність. І не дивно, що більшість відомих майстрів дизайну вибирають саме камінь ханекс для втілення своїх найсміливіших ідей у формуванні стилю та концептуального напрямку інтер'єру приміщення. При цьому знову-таки варто сказати, що величезна популярність матеріалу пов'язана з його екологічністю.

Декоративне оздоблення стін акриловим каменем
Обробка штучного каменю