DuPont запустив фасадне будівництво з поверхнями Corian

Компанія DuPont запустила новий напрямок роботи з DuPont™ Corian® – фасадне будівництво. Одним з найбільших проектів є будівля готелю SeeKoo в Бордо, фасад якого повністю виконаний з DuPont Corian. Компанія DuPont запустила новий напрямок роботи з DuPont™ Corian® – фасадне будівництво. Одним з найбільших проектів є будівля готелю SeeKoo у Бордо, фасад якого повністю виконаний із DuPont™ Corian®.

«Існує кілька способів обробки поверхні композиту при зовнішньому облицюванні будівель без шкоди його міцності. Це механічна обробка (шліфування, вироблення форм, піскоструминна обробка і т.д.), термоформування та ін. Причому обробку можна проводити прямо на об'єкті. Крім того, поверхні DuPont™ Corian® дозволяють пропускати світло , яскравість якого залежить від кольору аркуша матеріалу та його щільності. Максимальна яскравість світла забезпечується застосуванням білого та бежевого відтінку Corian®, а також різні рівні світлопередачі досягаються за рахунок зниження товщини листа. Темні кольори, які мають більшу щільність, менш світлопроникні», – розповіли в компанії.

Новий матеріал компанії містить високий рівень ефективності, що робить його добрим рішенням для панельних фасадних систем. «Камінь стійок до вологи та забруднень, йому не страшні мінливі погодні умови, перепади температур, його колір не втрачає насиченості з часом навіть за довгострокового впливу сонячних променів», – резюмували в компанії.

DuPont відкриває перший інноваційний центр у Москві
Раковина Cogliati у формі яйця