Чим відрізняються Corian від Montelli, Staron від Hi – Macs?

Часті питання замовників при покупці стільниць, підвіконь та інших виробів зі штучного акрилового каменю.

Чим відрізняється марка Corian від Montelli, Staron від Hi – Macs? Камінь завтовшки 6 мм від 12 мм? На ці та інші питання ми спробуємо відповісти в нашій статті.

 

Часті питання замовників при покупці стільниць, підвіконь та інших виробів зі штучного акрилового каменю.

Чим відрізняється марка Corian від Montelli, Staron від Hi – Macs? Камінь товщиною 6 мм від 12 мм? На ці та інші питання ми спробуємо відповісти в нашій статті.

Всі компанії при виробництві штучного каменю використовують одну і ту ж технологію виготовлення. До складу матеріалу входять: акрилова смола, тригідрат алюмінію (біла глина) та мінеральні наповнювачі, що дозволяють надати каменю ту чи іншу колірну гаму, тим самим наблизити його до кольорів натурального каменю. Тому за своїми фізичними та хімічними властивостями відмінностей не мають.

При виготовленні виробів та подальшій експлуатації штучний акриловий камінь різних виробників поводиться однаково.

Виникає закономірне питання. Чому вартість одного й того самого виробу від різного виробника штучного каменю істотно відрізняється? Кожна торгова марка має власну цінову політику.

Найекономнішою є ТМ Montelli. Це не означає, що це поганий матеріал. Просто колірна гама у нього не так широко представлена, як у інших виробників. Всі інші виробники штучного каменю виставляють вищі ціни на продукцію в залежності від колірної характеристики матеріалу. Хотілося б звернути Вашу увагу, що на перший погляд при однакових кольорах каменю різних виробників, вихідна ціна готового виробу може бути різною.

Штучний акриловий камінь може мати різні товщини: 12 мм, 9 мм, 6 мм.

Виробники настійно рекомендують застосовувати товщину виробів 12 мм для кухонних стільниць та інших виробів, що мають каркасну основу. Це міцний матеріал, який не завдасть Вам неприємностей і ніколи не зіпсує настрій. 9 мм та 6мм товщини рекомендуються для виробів із суцільною підкладною (підвіконня, кавові столики, консольні підстілля у ванні кімнати та кімнати гігієни). Для обшивки стінок застосовується товщина 6 мм матеріалу. Він легший за інших і при обшивці стін практично не несе ніяких навантажень.

Переваги кварцового каменю
Як вибрати товщину штучного каменю?