Білий колір як оригінальне рішення у дизайні інтер’єрів

Основою для будь-якого інтер'єру є насамперед колір. Колірна атмосфера впливає емоції, душевний стан, продуктивність праці, різні відчуття.


У цій статті поговоримо про білий колір.

Основою для будь-якого інтер'єру є насамперед колір. Колірна атмосфера впливає емоції, душевний стан, продуктивність праці, різні відчуття.


У цій статті поговоримо про білий колір. Цей колір не такий простий, як здається на перший погляд. З давніх часів білий вважається кольором досконалості, головним із усіх кольорів, що увібрав у себе весь спектр веселки. У дизайні він часто використовується як тло. Білий колір одночасно здатний поєднати предмети інтер'єру і зробити їх більш опуклими. У цього кольору безліч відтінків і в чистому вигляді він не дуже привабливий, т.к. використання лише одного білого кольору дає відчуття холоду та відчуженості. Найчастіше він використовується в ансамблі з різними кольорами. Ансамбль білого та відтінків перламутру, кави, слонової кістки здатні створити кардинально різні стилі інтер'єру, але при цьому всі вони будуть об'єднані однією загальною якістю – позитивним впливом на емоції.

Білий колір підходить для поєднання з дерев'яними елементами декору. У такому випадку картину чудово доповнять шпалери та штори світлих тонів із легким рослинним орнаментом.

Якщо ваш вибір припав на інтер'єр у білих тонах, то дуже важливо правильно підібрати для нього меблі. Різні деталі металевого кольору, а також виконані зі скла добре поєднуються з білим, і таке рішення буде придатним для стилю хай-тек.

Як приватне рішення доцільно використовувати чохли білих відтінків для меблів. При використанні білого кольору в інтер'єрі, він змінюється до невпізнання, стає багатшим, світлішим, вишуканішим, соліднішим.

Поєднання кольорів
Дизайн інтер’єру, навіщо це потрібне?