Акриловий камінь – технологія матеріалів

Тенденції серед архітекторів схиляються до штучного

Тенденції серед архітекторів схиляються до штучного

Гігієнічний

DuPont Corian є непористим матеріалом. Це твердий по всій товщині матеріал із закругленими кутами, що робить його 100% гігієнічною поверхнею, яка запобігає росту бактерій та грибків, Corian був перевірений незалежною лабораторією матеріалів відповідно до міжнародних стандартів DIN EN ISO 846

Легко піддається ремонту

Поверхня появи DuPont Corian є чінібельною, а значить, може бути повністю відновлена за допомогою абразивної сторони губки або полірування. Дефект зазвичай усувається на місці, без необхідності заміни матеріалу.

Не токсичний

Штучний акриловий камінь Dupont Corian є інертним і не токсичний за нормальних температурних умов, не виділяє газів при спалюванні, візуально легкий і не містить токсичних галогенованих газів.

Твердий

Кольори ті ж, по всій товщині матеріалу і не вицвітають, є твердим матеріалом і не відшаровується. Corian виробляється у пластинах товщиною 12 мм та 6 мм.

Колір

Кольори Corian мають необмежені комбінації. Можна використовувати як універсальний додаток до інших матеріалів, такі як метал, дерево, камінь і т.д.

Непомітність швів

Обмежені тільки вашою уявою, шматочки можуть бути прозоро вставлені, щоб створити видимість з одного шматка, що дозволяє практично необмежені можливості для дизайну. Кордони можуть бути побудовані виглядати товщі.

Напівпрозорий

Прозорість особливо вражає світлих тонах, а також тонких пластин. Багато архітекторів використовують акриловий камінь як матеріал для створення ламп та світлових ефектів для різних програм. Колір льодовиків, доступних у листах 6 мм та товщиною 12 мм, відрізняється від інших кольорів, тому що вона була спеціально для забезпечення розширеної передачі світла та використовується для створення спеціальних світлових ефектів. 

Штучний акриловий камінь є синонімом інновацій через красу, колір та відчуття, відповідно існуванням та сили, впевненості та продуктивності. Але, перш за все, на руку дизайнерам безшовні стики, що може перетворити будь-який простір у приміщенні або на відкритому повітрі на простір з необмеженими можливостями.

Ще одна думка про акриловий камінь
Цікаве рішення – штучний акриловий камінь